Tajná   vs    EnoVia

Jún

15

Tajná vs EnoVia

Vladimír Hronský - pôsobí ako Executive Sommelier v Medusa Group, je profesionálnym znalcom v oblasti vinárstva a vinárskeho marketingu takmer 15 rokov, je autorom stovky odborných článkov i publikácií o víne, spoluzakladateľ Asociácie someliérov Slovenskej republiky, nechýba v odborných porotách na významných enologických a someliérskych podujatiach.

 

Na tejto degustácii budete mať možnosť pod taktovkou Vladimíra Hronského ochutnať vína dvoch vinárstiev pod výrobou ktorých je "podpísaný".

 

 

Spoznáte príbeh :

- mladého rodinného vinárstva TAJNÁ VINEYARDS AND WINERY z Nitrianskej vinohradníckej oblasti, ktoré už dosiahlo niekoľko úspechov na Slovensku aj v zahraničí. 

 

- nové, iné, nadčasové vína produkcie butikovej značky EnoVia created by Vladimír Hronský, ktoré s  láskou vyrába  a dopĺňa o limitované objemy vyrobené v spolupráci s vinárstvom J. & J. Ostrožovič a Elesko.  

 

 

Preskúmať chuť a vôňu poctivo robených vín do najmenšieho detailu nám pomôže známy slovenský someliér, enológ a aktuálne brand manažér Tajnej - Vladimír Hronský.

 

Skutočne sa máme na čo tešiť!

 

POZOR počet miest je limitovaný!

V prípade záujmu si rezervujte miesto ešte dnes pre Vás a Vašich priateľov:

- vyplnením rezervačného formulára

- e – mailom: info@pivnicapodhradom.sk

- na tel. č.: 0911 109 819

- v predajni Pivnica Pod Hradom